Kohaletoimetamine

1. "LAOS" olevad tooted postitame tööpäevadel 24 tunni jooksul peale raha laekumist.

2. Kui tellimuses on koos kaubad erinevate tarneaegadega (LAOS, 5 tööpäeva, 10 tööpäeva või eeltellimine), siis saadetakse kaup tellijani kõige pikema kohaletoimetamisaja jooksul ühe pakina. (Kui soovite kaupa osadena saada,  soovitame teil helistada telefonile 53831556 või kirjutada info@mängud.ee.

3. Kui tellitud summa on 30€ siis saatmiskulud tasub Mängud.ee.

4. Tellitud kaubad jõuavad Sinuni kiiremini, kui valid kohaletoimetamiseks Itella SmartPOSTi, Omniva pakiautomaadi või DPD Pickup teenuse.

5. Kui kauba saatmine on mingitel põhjustel häiritud, võtame teiega ise ühendust, teavitades tekkinud probleemist. Puuduva kauba asemele on võimalik valida asendustoode või saada raha tagasi.

6. SmartPOSTi ja Omniva pakiautomaadi puhul edastatakse Sinu pakikapi uksekood SMS-ga mobiiltelefonile. DPD puhul edastatakse SMS-ga kood, kui pakk on jõudnud antud Pickup punkti.

7. Pakke saab ka kulleriga tellida aga see siis tuleks eelnevalt kokku leppida, kirjutada info@mängud.ee.
 
8. Kaubale on võimalik ka ise järele tulla kindlal kellaajal esmaspäevast reedeni 18-19 ajal. Kaubale järele tulles tuleb eelnevalt kokku leppida ja selgitusse kirjutada mis päeval järele tulete kaubale või kirjutada info@mängud.ee.