Tingimused - Mängud.ee

Tingimused - Mängud.ee

Tingimused - Mängud.ee

Tingimused - Mängud.ee

Tingimused - Mängud.ee
Tingimused - Mängud.ee
Tagasiside
«Lihtsalt super. Kõik väga kiirelt käes 5+»


Kairi, Tallinn

Tingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.mängud.ee (edaspidi E-pood) omaniku Bestgames OÜ (edaspidi Kaupmees) vahel E-pood vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad E-pood vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.


2. Tooted

2.1. Toodete hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
2.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.
2.3. E-pood olevad toodete pildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikest toodetest.
2.4. Toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada vigu.
2.5. Sooduskoodi allahindlus ei kehti juba soodushinnaga müüdavatele toodetele.


3. Toodete eest tasumine

3.1. Pangalingiga.
3.2. Ettemaksuarve koos pangalink`iga saadetakse kliendile tellimuse kinnitusena elektronpostiga. Klient on kohustatud enne ettemaksuarve tasumist kontrollima, et andmed ettemaksuarvel vastavad tellimusele. Tellimuse täitmisega hakatakse tegelema alates hetkest, kui kogu ettemaksuarvel näidatud summa  on laekunud Kaupmehe arvelduskontole. (Ootame laekumist Bestgames OÜ kontole 3 päeva jooksul, peale seda tähtaega tellimus tühistatakse.)


4. Toodete tarnimine

4.1. Toodete tarnekulu Eesti piires on vastavalt teenusele: SmartPost pakiautmaat 2,59 €; Omniva pakiautomaat 2,95; Järgi tulemine 0€.
4.2. Toote tarnimiseks pakub Kaupmees vastavalt tellimusele (tarnijale) kolm võimalust: Itella SmartPOST pakiautomaat, Omniva pakiautomaat ja kaubale järele tulemine esmaspäevast reedeni 10-18 ajal, eelnevalt kokkulepitud mis päeval järeletulemine sobib.
4.3. Klient on kohustatud enne tellimuse sooritamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Kaupmees ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.


5. Vastutus ja vääramata jõud

5.1. Kaupmees ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
5.2. Kaupmees ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kaupmees ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud). Kaupmehe vastutus kauba tarne eest lõpeb kauba üleandmise hetkest transpordi ettevõttele.


6. Muud tingimused

6.1. Kõiki E-pood külastamise ja ostude sooritamise käigus saadud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kaupmees ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.
6.2. Kliendi ja Kaupmehe vahel seoses E-pood vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.


7. Kauba tagastamine

7.1. Kui kauba kättesaamisel selgub, et kaup ei vasta Teie ootustele või kaup ei sobi, siis on Teil õigus kaupa tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Tagastamisele kuuluv kaup peab olema originaalpakendis, siltidega ja kasutamata. Kui tagastataval kaubal on müügipakend rikutud, peab klient kompenseerima kauba väärtuse vähenemise. Juhul, kui kaup on oluliselt rikutud, on Bestgames OÜ'l õigus tagastatud tootest keelduda.
7.2. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus. Avalduse saadame e-maili peale.
7.3. Avaldus printida ja täita. Saata sisse skänneeritult aadressile info@mängud.ee
7.4. Raha tagastame 14 päeva jooksul teie märgitud pangakontole mis on avalduses välja toodud.
7.5. Kaup mis tuleb tellida meie partnerlaost, ei kuulu tagastamisele.


8. Garantii tingimused

8.1. Bestgames OÜ (mängud.ee) vahendab müüdavatele toodetele tootja garantiid. Garantii annab ostjale  garantiitähtajal õiguse nõuda asja tasuta parandamist või parandamise võimatuse või ebaõnnestumise korral asja asendamist.
8.2. Garantiiaeg 24 kuud, garantii ei laiene konsoolimägnudele.

Mängud.ee @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper